Výhodná dovolená v Chorvatsku

domů vzkaz recenze facebook
Cestovní kancelář Maják
MENU

Typy ubytování

Ubytovací kapacity v kempu Bijela Uvala****

Klimatizované karavany STANDARD

Klimatizované karavany s obytnou plochou 10 - 14 m2 jsou jednoduše a kompletně vybaveny pro pobyt 4 - 5 dospělých osob (polštáře, přikrývky). Karavan má stanovou předsíň na dřevěné podlážce, kde je umístěn kuchyňský kout s dvouplotýnkovým vařičem, lednicí, rychlovarnou konvicí, jídelní soupravou s nerez nádobím, příbory, el. přípojkou, osvětlením a venkovním posezením. Nutno s sebou vzít pouze ložní prádlo, utěrky a osušky. Možnost přistýlky v předkaravanu pro 5-tou dospělou osobu. Karavany mají základní úroveň a jsou různého typu. Odlišovat se mohou především uspořádáním lůžek. 

Mobilní domy Sun Roller

Sun Roller jsou dvouložnicové mobilní domy o rozměrech 8 x 3 m určené pro pobyt 4-5 osob. Ve středu mobilního domu je klimatizovaná denní místnost (možnost přistýlky) s plnohodnotnou kuchyní s teplou vodou (nádobí, rychlovarná konvice, plynový sporák) a velkou lednicí s mrazákem. V jedné ložnici je manželská postel, ve druhé, nacházející se na opačné straně domku, jsou dvě samostatná lůžka. Každý mobilní dům disponuje odděleným WC a koupelnou se sprchovým koutem. Součástí domu je krytá dřevěná terasa s posezním. Nutno s sebou vzít ložní prádlo, toaletní papír, utěrky a osušky.

Ubytovací kapacity v kempu Zelena Laguna****

Karavany RONY

- jsou dvouložnicové karavany  se stanovými předsíněmi umístěny cca 15 - 30 m od sociálního zařízení a 150 m od pláže. Jsou kompletně vybaveny pro pobyt 4 - 5 dospělých osob (mikrovlná trouba, elektrický dvouplotýnkový vařič, lednice, rychlovarná konvice, kávovar, nádobí /nerez, sklo, porcelán/, příbory, topení + ventilátor, polštáře, deky, židle, stůl, osvětlení, gril, TV SAT). Před každým karavanem je zavedená voda. Nutno s sebou vzít pouze ložní prádlo, utěrky a osušky. Dle velikosti a typu karavanu lze přiobjednat přistýlku pro 5. osobu. Před stanem je kryté posezení. Karavany jsou vybaveny střešní nástavbou, jako aktivní ochranu před sluncem i deštěm.

Ubytovací kapacity v kempu Straško****

Mobilní domy ELBA

- pro max.7 osob, klimatizované, dvouložnicové, o rozměrech 8x3 metry. V jedné ložnici je manželská postel, v druhé ložnici, nacházející se na opačné straně domku, jsou tři samostatná lůžka, jedno z nich na patro. Patrová postel je vhodná pro osobu do 175 cm výšky a váhy 75 kg.  Ve střední části domku je denní místnost (s možnosti 2 přistýlek) spolu s plnohodnotnou kuchyni (nádobí, mikrovlnka, varná konvice, velká lednice s mrazákem, plynový sporák). V tomto domě je koupelna společná s WC. Před domkem je zastřešená dřevěná terasa s posezením. Ložní povlečení není v ceně, je nutno vzít s sebou. Vzdálenost od moře 80-100m.

 

Ubytovací kapacity v kempu Park Soline****

Mobilní domy EUROHOUSE I.

Typ EUROHOUSE I. je určený pro max. 6 osob o rozměrech 8 x 3 metry. V jedné ložnici je manželská postel, ve druhé ložnici, nacházející se na opačné straně domku, jsou tři samostatná lůžka, jedno z nich na patro. Patrová postel je vhodná pro osobu do 175 cm výšky a váhy 75 kg. Ve střední části domku je denní místnost (s možností 1 přistýlky) spolu s plnohodnotnou kuchyní (nádobí, mikrovlnnná trouba, varná konvice, velká lednice s mrazákem, plynový sporák) a jídelním koutem. V tomto domě je koupelna společná s WC. Před domkem je dřevěná terasa krytá plátěným přístřeškem s posezením. Vzdálenost od moře je cca 250 m.

Mobilní domy EUROHOUSE plus

Typ EUROHOUSE plus je stejný jako EUROHOUSE I., ale před domem mají venkovní celodřevěnou zastřešenou terasu s posezením.

Ubytovací kapacity v kempu Jezera Village***

Mobilní domy Sunseeker (Plus)

Typ SUNSEEKER je pro max. 6 osob, klimatizované dvouložnicové mobilní domy o rozměrech 8 x 3 metry. V jedné ložnici je manželská postel, v druhé ložnici, nacházející se na opačné straně domku, jsou tři samostatná lůžka, jedno z nich na patro. Patrová postel je vhodná pro osobu do 175 cm výšky a váhy 75 kg.  V dětském pokoji je možnost přidání zábrany u spodní postele, a tím vytvoření "dětské postýlky". Ve střední části domku je denní místnost (s možnosti 1 přistýlky) spolu s plnohodnotnou kuchyni (nádobí, mikrovlnnná trouba, varná konvice, velká lednice s mrazákem, plynový sporák) a jídelním koutem. V tomto domě je koupelna společná s WC. Před domkem je dřevěná terasa krytá plátěným přístřeškem s posezením. Vzdálenost domů od moře je cca 150m. Sunseeker Plus se liší pouze tím, že má dřevěnou zastřešenou terasu.

Mobilní domy EUROHOUSE

popis viz. výše

Ubytovací kapacity v kempu Dole**

Mobilní dům Sunseeker Plus

popis viz. výše