Výhodná dovolená v Chorvatsku

domů vzkaz recenze facebook
Cestovní kancelář Maják
MENU

Kemp Straško

- je umístěn ve stínu borového háje přímo na pláži. Od Novalji je vzdálen cca 1 km. Má dlouhou a širokou oblázkovou pláž. V kempu jsou dvě restaurace s nabídkou hotových jídel a mořských specialit, pizzeria, pivnice, 2x market, 2x pekárna, půjčovna jízdních kol, skútrů a šlapadel. Zdarma: internetové připojení (WIFI), aerobic a aquaaerobic, dětský koutek s dětským hřištěm a miniclubem pod vedením profesionálních animátorů. Část kempu je vyhrazena pro nudisty. Kemp Straško patří mezi nejlépe vybavené kempy v celém Chorvatsku a proto je oblíbený turisty všech generací. 

Ubytování

Mobilní dům ELBA - novější domy, rok výroby 2012, pro max. 7 osob, klimatizované, dvouložnicové, o rozměrech 8 x 3 metry. V jedné ložnici je manželská postel, ve druhé ložnici, nacházející se na opačné straně domku, jsou tři samostatná lůžka, jedno z nich na patro. Patrová postel je vhodná pro osobu do 175 cm výšky a váhy 75 kg.  Ve střední části domku je denní místnost (s možností 2 přistýlek) spolu s komplentě vybavenou kuchyní (nádobí, mikrovlnná trouba, varná konvice, velká lednice s mrazákem, plynový sporák). V tomto domě je koupelna společná s WC. Před domkem je zastřešená dřevěná terasa s posezením. Vzdálenost od moře 20 - 50m.

Cena v kalkulaci zahrnuje

 • ubytování v mobilním domě za osobu dle počtu platících osob
 • používání zařízení kempu
 • spotřebu vody, plynu a elektrické energie
 • služby stálého, česky hovořícího delegáta
 • pojištění CK proti úpadku
 • pobytová taxa dospělý 40 Kč/os/den
 • pobytová taxa děti 12-18 let 20 Kč/os/den
 • povinný závěrečný úklid 350 Kč/mobilní dům

Volitelné položky

Doprava

- autobusová: cena od 2190 Kč/osoba. Autobusová doprava je zajišťována našimi smluvními dopravními partnery. Ceny dopravy zahrnují jízdenku tam i zpět a jsou orientační, v závislosti na nástupním místě. Odjezdy jsou možné z různých míst po celé ČR. Přesnou informaci o nástupním místě a částce Vám sdělíme v CK. Autobusová doprava je možná na týdenní pobyty sobota -sobota a odjezd je vždy v pátek před termínem pobytu v odpoledních hodinách a návrat v neděli v dopoledních hodinách po termínu pobytu.

- vlastní - vzdálenost z Brna 822 km, plán kempu i plán cesty s radami každý klient obdrží před cestou. Parkování vozidla je namístě určeném kempem, vzdálenost cca 250 m od mobilních domů.

Parkovné 100 Kč/den

Poplatek za psa 180 Kč/den

Cena v kalkulaci nezahrnuje

 • registrační poplatek 30 Kč/osoba/pobyt bez ohledu na věk
 • vratnou kauci 2 000 Kč/mobilní dům splatnou u delegáta na místě
 • cestovní pojištění
 • možnost zapůjčení ložního povlečení 150 Kč/osoba/pobyt - nutno nahlásit nejpozději 14 dnů před začátkem pobytu v kanceláři

Slevy

Časová a věrnostní sleva se nesčítají, ale odečítají postupně ze základní ceny a platí při úhradě min. 50% zálohy. Sleva se vztahuje pouze na ubytování, neplatí na dopravu, přistýlku, pojištění a doprovodné služby. 

stálý zákazník 5%
do 30. 11. 2015 18%
do 31. 12. 2016 14%
do 31. 01. 2016 10%
do 29. 02. 2016 6%
sleva pro ZTP a ZTP/P 3%
1 dítě do 6 let zdarma zdarma
další dítě do 12 let 20%

Forma úhrady

 • záloha ve výši 50% z celkové částky do 7 dnů od objednávky
 • doplatek 1 měsíc před zahájením pobytu
 • odbavení klienta = zaslání pokynů probíhá cca 14 dnů před zahájením pobytu

Pojištění

Povinné pojištění záruky pro případ úpadku CK je vždy zahrnuto v ceně zájezdu. CK Maják TOP s.r.o. má sjednáno pro rok 2015 povinné zákonné pojištění u Union pojišťovny a. s. Cena za zájezd nezahrnuje pojištění léčebných výloh. V některých zdravotnických zařízeních v Chorvatsku je akceptován na krytí nákladů s ošetřením evropský průkaz zdravotního pojištění. Přesto doporučujeme uzavřít pojištění léčebných výloh u některé z pojišťoven v ČR. Zájemcům zprostředkujeme cestovní pojištění od Union pojišťovny (léčebné výlohy 14 Kč/os./den nebo komplexní pojištění včetně pojištění storna 24 Kč/os./den.