Výhodná dovolená v Chorvatsku

domů vzkaz recenze facebook
Cestovní kancelář Maják
MENU

Kemp Zelena Laguna****

Kemp se nachází v celku stejnojmenného turistického komplexu, jehož sportovní, zábavná i gastronomická nabídka je jednou z nejkompletnějších na Jadranu. Je umístěn 5 km jižně od Poreče a 2 km severně od Funtany, v lesíku a obklopený ostrůvky. Skalnatá pláž je upravena betonovými platy na opalování, ale jsou zde také místa s pozvolným vstupem do moře. Jedna část pláže je vyhrazena pro naturisty. Jsou zde sprchy s teplou vodou, umývárna nádobí, velmi kvalitní sociální zařízení se stálou hygienickou službou, pekárna, stánky se zeleninou, zmrzlinou, markety, restaurace, diskotéky, tenisové kurty, ping-pong, volejbalová hřiště, basketbal, trampolíny, minigolf, bazény se sladkou vodou, tobogán, půjčovna člunů, šlapadel, jízdních kol, vodní lyžování, vodní skútry, parafly, apod. V areálu kempu je i myčka aut. Zdravotní středisko včetně stomatologie je v místě. Je možno vzít s sebou i pejska.

Ubytování

Karavany RONY jsou dvouložnicové karavany  se stanovými předsíněmi umístěny cca 15 - 30 m od sociálního zařízení a 150 m od pláže. Jsou kompletně vybaveny pro pobyt 4 - 5 dospělých osob (mikrovlná trouba, elektrický dvouplotýnkový vařič, lednice, rychlovarná konvice, kávovar, nádobí /nerez, sklo, porcelán/, příbory, topení + ventilátor, polštáře, deky, židle, stůl, osvětlení, gril, TV SAT). Před každým karavanem je zavedena voda. Nutno s sebou vzít pouze ložní prádlo, utěrky a osušky. Dle velikosti a typu karavanu lze přiobjednat přistýlku pro 5. osobu. Před stanem je kryté posezení. Karavany jsou vybaveny střešní nástavbou, jako aktivní ochranu před sluncem i deštěm.

Cena v kalkulaci zahrnuje

 • ubytování v karavanu na osobu dle počtu platících osob
 • používání bazénů
 • spotřebu el. energie
 • služby stálého delegáta a pomocného personálu
 • povinné pojištění CK
 • povinný závěrečný úklid 350 Kč/karavan
 • pobytovou taxu 40 Kč/dosp. os./noc, 20 Kč/dítě 12-18 let/noc

Volitelné položky

Doprava

- autobusová (z Přerova, Olomouce, Vyškova, Brna) 2 090 Kč/os.

- vlastní - trasa Brno, Mikulov, Vídeň, Graz, Maribor, Ljubljana, Terst, Koper, Poreč - vzdálenost z Brna je cca 650 km. Parkování vozidla je možné u karavanu.

Stravování

- polopenze

 • děti do 12 let 1 490 Kč/týden
 • dospělí 1 890 Kč/týden

- vlastní

Parkovné 100 Kč/noc

Poplatek za psa 180 Kč/noc

Cena v kalkulaci nezahrnuje

 • registrační poplatek 30 Kč/os. bez rozdílu věku/pobyt
 • vratnou kauci 1 000 Kč/karavan splatnou u delegáta na místě
 • cestovní pojištění

Slevy

Časová a věrnostní sleva se nesčítají, ale odečítají postupně ze základní ceny a platí při úhradě min. 50% zálohy. Sleva se vztahuje pouze na ubytování, neplatí na dopravu, přistýlku, pojištění a doprovodné služby. 

stálý zákazník 5%
do 30. 11. 2016 18%
do 31. 12. 2016 14%
do 31. 01. 2017 10%
do 28. 02. 2017 6%
sleva pro ZTP a ZTP/P 3%
1 dítě do 6 let zdarma zdarma
další dítě do 12 let 20%

Forma úhrady

 • záloha ve výši 50% z celkové částky do 7 dnů od objednávky
 • doplatek 1 měsíc před zahájením pobytu
 • odbavení klienta = zaslání pokynů probíhá cca 7 dní před zahájením pobytu

Pojištění

Povinné pojištění záruky pro případ úpadku CK je vždy zahrnuto v ceně zájezdu. CK Maják TOP s.r.o. má sjednáno pro rok 2015 povinné zákonné pojištění u Union pojišťovny a. s. Cena za zájezd nezahrnuje pojištění léčebných výloh. V některých zdravotnických zařízeních v Chorvatsku je akceptován na krytí nákladů s ošetřením evropský průkaz zdravotního pojištění. Přesto doporučujeme uzavřít pojištění léčebných výloh u některé z pojišťoven v ČR. Zájemcům zprostředkujeme cestovní pojištění od Union pojišťovny (léčebné výlohy za 14 Kč/os./den nebo komplexní pojištění včetně storna za 24 Kč/os./den.